תפריט

אודות המשרד

אודות המשרד חיים פרטוש

שמי חיים פרטוש ואני עו"ד המומחה בתחומי הנדל"ן, מיסוי מקרקעין ותכנון ובנייה. מבין כל עורכי הדין בשוק, אני מביא עימי את היכולת להעניק ללקוח שירות נרחב מזה שביקש/שציפה, צעד אחר צעד תוך בחינה מקיפה של מצבו, רצונותיו ואיפה הוא רוצה להיות בעתיד ובאופן שיגדיל את מסת הנכסים שבחזקתו/בחזקת התא המשפחתי שלו כאשר אני שם דגש על תועלות כלכליות וחיסכון מרבי במס בכל שלב בתכנית העתידית. בנוסף, אני מעניק מעטפת שלמה ללקוח באופן של ONE STOP SHOP כך שהלקוח נהנה מהידע הנרחב בתחום המקרקעין שרכשתי לאורך השנים וגם מקבל את הייעוץ המשפטי האיכותי והמעמיק שאני מעניק, גם את ההיבט המיסויי לו השלכות קריטיות על כדאיות העסקה וגם בתחום התכנון והבנייה כך שלא ימצא את עצמו בסיכון להליך פלילי בשל ביצוע בנייה שלא בהתאם לחוקי התכנון והבנייה, ושיוכל לכלכל צעדיו באופן נכון בשביל לבנות את בית חלומותיו/הפרויקט שחפץ בו.

עורך דין מקרקעין
שנות ניסיון
0 +

משרד בוטיק

לקוחותי חווים שקט נפשי איתי וידיעה כי יש גורם מקצועי ואמין שמטפל בהם אשר תמיד נמצא שם לתת מענה תוך מתן הסברים נרחבים ושיקוף מלא של מצבם ומצב הטיפול המשפטי. כמו כן, הלקוח יודע שהוא יכול לפנות אלי גם בכל נושא אחר ושהוא יקבל תשובה אמיתית וכנה והכוונה מתאימה.

מטרתי להקנות ללקוח ביטחון מלא במי שעומד מולו כך שיבין שיש לו מישהו ללכת אחריו בכל מצב.

הלקוח שלי מבין ויודע שהוא מקבל את החבילה השלמה מאדם ראוי שהתחנך וגדל על האמרה "הווי זהיר בממונם של אחרים יותר משלך" והוא מקבל את הביטחון המלא בי ובשירות שאני מעניק לו כך שלא לא משנה מה אומר לו לעשות, הוא ידע שזה אך ורק לטובתו ולמענו

זמינות מלאה לכל התהליך

משרד עורך דין חיים פרטוש זמין לכל שאלה או עניין במהלך התהליך! אנו מאמינים במתן שירות מלא ומקיף תוך דאגה אמיתית ללקוח.

שירות אדיב ומקצועי

אצלנו במשרד מעל הכל - נמצא הלקוח! על כן אנו מאמינים במתן שירות אדיב ואוהב לכם, הלקוחות שלנו. שבלעדיכם לא היינו נמצאים איפה שאנחנו היום

עמידה בזמנים וביעדים

במשרד עורך דין חיים פרטוש תוכלו תמיד להיות שקטים ולדעת שנעבוד עבורכם דקה דקה, שעה שעה, כדי לעמוד ביעדים שהגדרנו מולכם בזמנים הקצרים ביותר שנוכל להציע.

תחומי התמחות המשרד

נשמח ללוות אתכם ולמצוא עבורכם את הפתרון המלא והמקיף לצרכים המשפטיים שלכם תוך הסתכלות על התמונה הגדולה ובהתייחס באופן פרטני למורכבות העסקה שברצונכם לבצע.

תעודות מקצועיות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 12 ביקורות
×
js_loader