תפריט

עורך דין נדל"ן מסחרי

עורך דין נדל"ן מסחרי הוא עורך דין מקרקעין המתמחה בתת תחום של עסקאות נדל"ן מסחרי. עורך דין נדל"ן מסחרי עוסק במכירת קרקעות, בתהליכי הפשרת קרקעות הכוללים את שינוי ייעוד הקרקע, במכירת והשכרת חנויות רחוב, במכירת והשכרת חנויות במרכזים מסחריים וקניונים, במכירת והשכרת משרדים, בהעברת נדל"ן מסחרי במתנה או בירושה ועוד. עורך דין נדל"ן מסחרי הוא רשת הביטחון שלכם לביצוע עסקת נדל"ן מסחרי, בצורה טובה, מוצלחת, ללא תקלות בדרך ועוגמת נפש מכל סוג שהוא. עסקאות של נדל"ן מסחרי עשויות להיות מעט מורכבות בעיקר כשהנכס הנדל"ני מהווה חלק מקניון או מרכז מסחרי גדולים.

חבילת השירותים שמספק עורך דין נדל"ן מסחרי

עורך דין נדל"ן מסחרי מספק ללקוחותיו מגוון די רחב של שירותים משפטיים חשובים, המתבססים על הידע המקצועי שרכש, התמחויות ספציפיות שביצע וניסיונו המקצועי, המהווה נדבך חשוב מאוד כשמדובר בנדל"ן מסחרי. תפקידו החשוב ביותר של עורך דין נדל"ן מסחרי הוא, שמירה אדוקה על האינטרסים של הלקוחות שלו, במהלך ביצוע עסקת נדל"ן, בין אם מדובר ברכישה או השכרה של הנדל"ן. עורך הדין ילווה אתכם מהרגע הראשון של העסקה ועד סיומה המוצלח ובכך, ייצר לכם שקט נפשי לאורך כל הדרך. פעולות נוספות שיבצע עבורכם, מהרגע הראשון עורך דין נדל"ן מסחרי, הן בדיקות חיוניות שונות, בטרם תוכלו לחתום על הסכם כזה או אחר. מטרת הבדיקות השונות שיבצע עורך הדין היא, אישור המידע שהועבר אליכם על ידי הצד השני לעסקה, בין אם הוא מוכר, קונה, משכיר או שוכר.

אל תסתפקו בפחות מעורך דין מומחה לנדל"ן מסחרי

כולכם בוודאי מכירים את התחושה הזאת שבה אנו מרגישים, שבשביל מה להוציא הרבה כסף על מומחה, נביא איזה חבר שיש לו ידע מסוים דומה לתחום שאנחנו צריכים. אז מומלץ לא להיכנס למלכודת הזאת בשום מקרה ובטח כשמדובר במצב בו אתם עומדים בפני עסקת נדל"ן מסחרי, הדורשת עורך דין עם מיומנויות וידע שלא לכל עורך דין יש. עסקת נדל"ן מסחרי דורשת עורך דין נדל"ן המומחה בעסקאות של נדל"ן מסחרי. אם אתם אוהבים להיות באקסטרים, לכו על זה אבל אל תגידו שלא אמרנו לכם, עסקת נדל"ן מסחרי אינה פשוטה ודורשת עורך דין נדל"ן מסחרי בעל מומחיות בנושא. במידה ואתם רוצים לישון טוב בלילה, זו הדרך היחידה לבצע עסקה שתיטיב אתכם ועם שאיפותיכם. בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום הנדל"ן המסחרי בפרט, קיימות תקנות שעורך הדין חייב להכיר, תקנות אלה משתנות מעט מעת לעת, ורק עורך דין מומחה יהיה ער לעדכונים השוטפים בתחום וידע כיצד לתת להם ביטוי בעסקה בפניה אתם עומדים.

גשש בלש

עורכי דין מסגלים לעצמם, כמעט מהיום הראשון, יכולות הנוגעות במידה מסוימת לעולם הבילוש והתחקור. הסיבה לכך נעוצה בעובדה, שאחד הדברים החשובים ביותר, בטרם מבצעים עסקת נדל"ן כלשהי הוא, בדיקה מקיפה של הצד השני לעסקה ושל כל המידע שהוא מעביר אליכם. אין זה משנה אם אתם המוכרים, הקונים, השוכרים או המשכירים, בכל מקרה חשוב שתדעו מי האדם מולו אתם עושים עסקים ומה טיבו של המידע שהוא מספק לכם, אודות מצבו הכלכלי או הנכס שברשותו. אי לכך, לפני כל עסקת נדל"ן מסחרי, עורך הדין שייצג אתכם, יבצע מספר בדיקות קריטיות כגון: מצב נסח הטאבו של הנכס, האם קיימים שעבודים לצד ג',האם מי שמצהיר שהנו בעל הנכס אכן רשום בטאבו כבעל הנכס, האם קיימת הערת אזהרה על הנכס ועוד. בדיקות אלה מייצרות את השקיפות הנדרשת לפני חתימה על הסכם נדל"ן כלשהו.

דיני מקרקעין

דיני מקרקעין דומים לתחומים משפטיים שונים אחרים. ההיסטוריה מוכיחה שכמעט כל בן אדם, יזדקק, בשלב זה או אחר של חייו, לשירותיו של עורך דין מקרקעין, אם עבור ייצוג משפטי בבית משפט עקב עסקה שהסתבכה, אם עבור עריכת הסכם מכר, חוזה שכירות, ניהול נכסים שוטף, ענייני מיסוי מקרקעין, פעולות מורכבות מול הרשויות הרלוונטיות ועוד. כל אלה מצריכים עבודה מקצועית של עורך דין מקרקעין, מיומן, מנוסה וכזה שמכיר את חוקי המקרקעין בישראל על בורים. מעבר לכך, חשוב לתת הערה נוספת, וודאו תמיד שאתם עובדים עם עורך דין נדל"ן מסחרי שהוא גם בן אדם, בעל אינטליגנציה רגשית מפותחת, ויכולת ניהול משא ומתן ידידותי מול הצד השני לעסקה.

עורך דין נדל
עורך דין נדל"ן מסחרי

שאלות ותשובות:

השירותים החשובים שיבצע עבורכם, מהרגע הראשון עורך דין נדל"ן מסחרי, הם בדיקות חיוניות שונות, בטרם תוכלו לחתום על הסכם כזה או אחר. מטרת הבדיקות השונות שיבצע עורך הדין היא, אישור המידע שהועבר אליכם על ידי הצד השני לעסקה, בין אם הוא מוכר, קונה, משכיר או שוכר.
התשובה היא חד משמעית כן! בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום הנדל"ן המסחרי בפרט, קיימות תקנות שעורך הדין חייב להכיר, תקנות אלה משתנות מעט מעת לעת, ורק עורך דין מומחה לנדל"ן מסחרי, יהיה ער לעדכונים השוטפים בתחום וידע כיצד לתת להם ביטוי בעסקה בפניה אתם עומדים.
אחד הדברים החשובים ביותר, בטרם מבצעים עסקת נדל"ן כלשהי הוא, בדיקה מקיפה של הצד השני לעסקה ושל כל המידע שהוא מעביר אליכם. אין זה משנה אם אתם המוכרים, הקונים, השוכרים או המשכירים, בכל מקרה חשוב שתדעו מי האדם מולו אתם עושים עסקים ומה טיבו של המידע שהוא מספק לכם, אודות מצבו הכלכלי או הנכס שברשותו.
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 12 ביקורות
×
js_loader